Delen

Schepenen

Marleen Vanderpoorten                      

Marleen Vanderpoorten

Open Vld

Bevoegdheden: wijkwerking, participatie, wonen, patrimonium, tewerkstelling, onroerend erfgoed

Nieuwpoortstraat 37/2, Lier
tel. 03 8000 303 / gsm 0476 40 40 75
marleen.vanderpoorten@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 03 8000 303
 

Rik Verwaest

Rik Verwaest

N-VA

Bevoegdheden: lokale economie, roerend erfgoed, musea, toerisme, jeugd, evenementen

Vredelaan 38, Lier
tel. 03 8000 304 / gsm 0498 41 27 26
rik.verwaest@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 03 8000 304
 

Walter Grootaers

Walter Grootaers

Open Vld

Bevoegdheden: stadsontwikkeling, omgeving, milieu, natuur, landbouw, SOLag

Fortweg 18, Lier
tel. 03 8000 303
walter.grootaers@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 03 8000 303

Rik Pets

Rik Pets

N-VA

Bevoegdheden: personeel, loketwerking, ICT, burgerlijke stand, dierenwelzijn, begraafplaatsen

Voetbalstraat 14/1, Lier
tel. 03 8000 304 / gsm 0475 52 02 80
rik.pets@lier.be

 

Spreekuren: na afspraak in het gemeentehuis van Koningshooikt,  do. 11-12 uur in het stadskantoor na afspraak op tel. 03 8000 304
 

Bert Wollants

Bert Wollants

N-VA

Bevoegdheden: openbare ruimte, mobiliteit, duurzaam beleid

Zuid-Australiëlaan 57, Lier
tel. 03 8000 304 / gsm 0495 43 80 99
bert.wollants@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 0495 43 80 99

Ivo Andries

Ivo Andries

Open Vld

Bevoegdheden: sport, cultuur, onderwijs, bibliotheek, afvalbeleid, Proper Lier

Sander De Vosstraat 36, Koningshooikt
tel. 03 8000 303 / gsm 0475 32 60 37
ivo.andries@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 03 8000 303

Annemie Goris

Annemie Goris

N-VA

Bevoegdheden: sociale zaken, welzijn, kinderopvang, gezin, senioren, personen met een beperking, integratie

Haverlaan 22, Koningshooikt
annemie.goris@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 03 8000 304

Uitgelicht

Onthaal en klantencontactcentrum stadskantoor

Stadskantoor
Dungelhoeffsite
Paradeplein 2 bus 1
2500 Lier
tel. 03 8000 300
info@lier.be

Openingsuren
ma 9 - 19 uur
di-woe-do 9-16 uur
vr 9-12.30 uur

lees verder