Delen

Schepenen

Walter

Walter Grootaers

Open Vld

Stadsontwikkeling, ruimtelijke ordening en wonen

Fortweg 18
tel. 03 8000 303
walter.grootaers@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 03 8000 303

Rik V

Rik Verwaest

N-VA

Jeugd, erfgoed, musea, toerisme, evenementen, gezinsbeleid en kinderopvang

Vervlietstraat 35
tel. 03 8000 304 / gsm 0498 41 27 26
rik.verwaest@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 03 8000 304

Lucien

Lucien Herijgers

N-VA

Economie, natuur en milieubeheer, afvalbeheer en duurzame ontwikkeling

Sander De Vosstraat 128
tel. 03 8000 304 / gsm 0479 53 23 03
lucien.herijgers@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 0479 53 23 03

Bert

Bert Wollants

N-VA

Openbare ruimte en mobiliteit

Zuid-Australiëlaan 57
tel. 03 8000 304 / gsm 0495 43 80 99
bert.wollants@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 0495 43 80 99

Ivo

Ivo Andries

Open Vld

Sport, cultuur, onderwijs en bibliotheek

Sander De Vosstraat 36
tel. 03 8000 303 / gsm 0475 32 60 37
ivo.andries@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 03 8000 303

Rik P

Rik Pets

N-VA

Personeel, loketwerking, wijkwerking en burgerlijke stand

Voetbalstraat 14/1
tel. 03 8000 304 / gsm 0475 52 02 80
rik.pets@lier.be

Spreekuren: di. 14.30-15.30 uur gemeentehuis Koningshooikt,  do. 11-12 uur stadskantoor na afspraak tel. 03 8000 304

Anja

Anja De Wit

N-VA

Financiën en stadspatrimonium

Vredebergstraat 9
tel. 03 8000 304
anja.dewit@lier.be

Spreekuren: woe. 10-12 uur stadskantoor na afspraak op tel. 03 8000 304

Marleen

Marleen Vanderpoorten

Open Vld

Welzijn, senioren en gehandicapten

Nieuwpoortstraat 37/2
tel. 03 8000 303 / gsm 0476 40 40 75
marleen.vanderpoorten@lier.be

Spreekuren: na afspraak op tel. 03 8000 303

Uitgelicht

Kabinet N-VA

Stadskantoor
Dungelhoeffsite
Paradeplein 2 bus 1
2500 Lier
tel. 03 8000 304

lees verder

Kabinet Open Vld

Stadskantoor
Dungelhoeffsite
Paradeplein 2 bus 1
2500 Lier
tel. 03 8000 303

lees verder